Šolski hišni red

• Učenci naj prihajajo na šolo 5 -10 minut pred začetkom pouka, da se lahko v miru pripravijo.

• Garderoba je v pritličju in v kletnih prostorih, kjer se učenci preobujejo v copate. Na šoli ni organiziranega dežurstva, zato priporočamo, da vrednejših predmetov učenci ne puščajo v garderobi. Najmlajši učenci naj imajo podpisane osebne stvari.

• Po hodnikih in okolici šole je potrebna tišina.

• S šolskim inventarjem in instrumenti ravnamo previdno in v prisotnosti učitelja.

• Produkcije in nastopi so del izobraževalnega procesa, v katerem učence vzgajamo tudi kot poslušalce glasbe in obiskovalce prireditev. Na nastopih izklopimo mobilne naprave in ne fotografiramo. Do konca nastopa ne zapuščamo dvorane in smo s svojim vedenjem obzirni do nastopajočih. Prav tako v dvorano ne prinašamo hrane in pijače.

Modri

Cert ID: 0057/00060