Sprejemni izpit na KGBLJ
S ponosom sporočamo, da so sprejemni preizkus na Konservatoriju za glasbo in balet v Ljubljani uspešno prestali učenci naše glasbene šole Vid Pleterski (klavir) - mentorica Estera Cetin, Jan Arh (solopetje) - mentorica Mateja Arnež Volčanšek in Lara Drugovič (jazz kitara) - mentor Miha Koretič. Na sprejemnem preizkusu je bil uspešen tudi Tomaž Feguš, sicer učenec Glasbene šole Brežice, ki pa se je pri nas usposabljal v teoretičnem delu, ki ga je za vse kandidate izvajala Natalija Mustar Krajnc.
Vsem iskreno čestitamo in želimo veliko uspeha na nadaljnji poti.
Array
Array
Array
Array
Array
Array
Array
Array
Array
Array